První pololetí 2019

Kdo s kým a v čem?
Odpovědět
Ainny
Administrátor fóra
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x
Kontaktovat uživatele:

První pololetí 2019

Příspěvek od Ainny » pon 07. led 2019 16:33:42

Nooo, valí se na nás toho docela dost, nemyslíte?

Aspoň já budu muset začt pěkně zostra. Jeden z těch mých seriál už má odvysílanou první část.

Obrázek

Ten druhý se s ním v únoru začne krýt...

Obrázek

No a z třetího jsem naštěstí jenom náhradník.

Obrázek

Vidět toho chci ale daleko víc a myslím, že už vím, kdo by se mohl čeho chytit. A co vy? Na co se těšíte? Povídejte, přehánějte.
Obrázek
JacobSteven
Obdržel poděkování: 0

Re: První pololetí 2019

Příspěvek od JacobSteven » pon 07. led 2019 17:27:31

Ja osobne sa momentálne najviac teším na The Crowned Clown keď som videl trailer tak som neodolal, a potom asi jedine na So I Married An Anti-Fan aj to nie až tak, keďže to závisí či to vôbec niekto začne prekladať, a zaujímavé bude ako to spravia, keďže toto je taký remake skôr keďže ono už je film, ale ten je Čínsko-Kórejský, čiže to bude zaujímavé vidieť, sériu než film, keďže do série toho dokážu viac dať než do filmu. Zaujímavé na všetkom je pre mňa, že robia takéto remake, taká dorama Rich Man, Poor Woman vydaná v roku 2012 Japoncami, na ňu spravili Kórejci v roku 2018 remake, ako nič proti remake-om nemám, len príde mi zaujímavé si potom pozrieť obe verzie oboch krajín, ale zároveň tomu moc nechápem aký to má zmysel. Týmto som, ale odbočil trochu od témy :D
:D
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pon 07. led 2019 17:42:38

Už len aby mi narástli dve ruky aj na chrbte a oči vzadu na hlave, aby som mohla prekladať na dvoch počítačoch naraz... Minimálne tri veci z toho chcem a len Kingdom je pre mňa 100% preklad zatiaľ. Smutné, ale to nevadí. :D Ono si ma to počká. Na klauna sa teším tiež. Veľa vecí z toho by som si pozrela.
Obrázek
Musubi

Příspěvek od Musubi » pon 07. led 2019 18:06:56

Pozerám na 100 %: Crowned Clown.
Zaujalo ma: Romance Supplement. To by som možno aj preložila, ale predpokladám, že sa do toho pustí niekto iný. Momentálne nový projekt vybratý mám a druhý mi má poslať moja korektorka Zamboni (nejaká je zaseknutá :D ), takže kým by som sa dostala k tomuto, už to bude asi preložené. Dazzling vyzerá nádejne, problém je, že popis momentálne hovorí dokopy nič. One and only love vyzerá ako vianočná rozprávka, uvidíme, čo sa z toho vykľuje.
Pobavil ma Item. Najprv som zbadala Joo Ji Hoona a povedala som si, že po Five Fingers (už nech to trápenie skončím) nikdy viac. Prvýkrát v živote sa mi stalo, že mi postava úplne znechutila herca, ktorý ju hral... No a potom som si všimla Jin Se Yeon, ktorá vo Five Fingers hrala tiež a iritovala ma ešte viac :lol: .
Plány (hlavne na pozeranie) sú veľké, ale z nedostatku času nakoniec budem rada, ak stihnem pozerať aspoň Crowned Clown (+Waikiki 2, to odo mňa odoženie depresívne myšlienky ;) ).
Ainny
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pon 07. led 2019 18:26:45

Musubi píše:
pon 07. led 2019 18:06:56
Pozerám na 100 %: Crowned Clown.
Zaujalo ma: Romance Supplement. To by som možno aj preložila, ale predpokladám, že sa do toho pustí niekto iný. Momentálne nový projekt vybratý mám a druhý mi má poslať moja korektorka Zamboni (nejaká je zaseknutá :D ), takže kým by som sa dostala k tomuto, už to bude asi preložené.
To má bohužel v plánu skupina, od které se nedá čekat nic moc. Chtějí dělat i Vagabonda, ale Taja mi psala, že to udělá i tak. Jsem za to moc ráda.
Obrázek
Zíza
Udělil poděkování: 0

Příspěvek od Zíza » pon 07. led 2019 19:37:25

Tedy v té Korey jsou úplně okouzlení knězi... Když už bych si měla vybrat z Koree, tak půjdu do Vagabonda (protože Lee Seung-gi). Každopádně já jsem hlavou v Japonsku, takže se hlavně těším na Ie uru onna no gjakušú, 3-nen A gumi, Innocence a Hadžimete koi o šita hi ni jomu hanaši. Ani jedno v plánu nemám překládat, ale kdyby se něčeho z toho někdo ujal, nemusel by litovat. ;) I když u Innocence bych za příběh do ohně ruku nedala, tak za obsazení určitě.
Ainny
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pon 07. led 2019 19:50:12

Zíza píše:
pon 07. led 2019 19:37:25
Tedy v té Korey jsou úplně okouzlení knězi... Když už bych si měla vybrat z Koree, tak půjdu do Vagabonda (protože Lee Seung-gi). Každopádně já jsem hlavou v Japonsku, takže se hlavně těším na Ie uru onna no gjakušú, 3-nen A gumi, Innocence a Hadžimete koi o šita hi ni jomu hanaši. Ani jedno v plánu nemám překládat, ale kdyby se něčeho z toho někdo ujal, nemusel by litovat. ;) I když u Innocence bych za příběh do ohně ruku nedala, tak za obsazení určitě.
Tak minimálně jedno si myslím, že Sonmi udělá. ;)
Obrázek
Musubi

Příspěvek od Musubi » pon 07. led 2019 20:14:02

Zíza píše:
pon 07. led 2019 19:37:25
:o Ten s Masakim si beriem ja, prosím pekne :lol: . Rozmýšľam ako to rozvrhnúť časovo. Po My little lover som totiž rozhodnutá začať s Toumei na Yurikago. Takže toto bude musieť počkať :cry: No nič, aspoň sa budem mať na čo tešiť. A navyše ktovie, kedy k tomu vôbec bude dostupný anglický preklad.
Odpovědět