Kdo bude stříhat metr

Kdo s kým a v čem?
Ainny
Administrátor fóra
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x
Kontaktovat uživatele:

Kdo bude stříhat metr

Příspěvek od Ainny » čtv 03. led 2019 23:21:48

Obrázek
Už jste to četli?
Uteklo to jako voda, Lee Min-ho se bude vracet a já si ještě nepustila Faith, to samé platí o Princátku - na jeho vojnu jsem si šetřila Warrior Baek Dong-sooa a taky nic. O Ouškovi, psychoušovi a dalších ani nemluvím. Doufám, že budou pánové nadržení na kamery a my se jich brzy po návratu dočkáme. ;)
Obrázek
Ufon DQ
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo bude stříhat metr

Příspěvek od Ufon DQ » čtv 03. led 2019 23:52:20

Im Siwana si prosím, v King Loves hral naozaj úžasne. Takže dúfam, že toho veľmi skoro uvidím v niečom. V niečom dobrom. V niečom, čo budem chcieť preložiť. Ale nie v Abyss. Do Abyss nech neleze! :lol: Lee Chan Hyuk ma tiež teší. Som zvedavá, či dostal veľa inšpirácie na hudbu.
Obrázek
Ainny
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pát 04. led 2019 10:18:03

Ufon DQ píše:
čtv 03. led 2019 23:52:20
Im Siwana si prosím, v King Loves hral naozaj úžasne. Takže dúfam, že toho veľmi skoro uvidím v niečom. V niečom dobrom. V niečom, čo budem chcieť preložiť. Ale nie v Abyss. Do Abyss nech neleze! :lol: Lee Chan Hyuk ma tiež teší. Som zvedavá, či dostal veľa inšpirácie na hudbu.
Je to trapný, ale já ho asi ještě v ničem neviděla. Nemáš překládat tak rychle. :P
Obrázek
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pát 04. led 2019 12:43:06

Ainny píše:
pát 04. led 2019 10:18:03
Je to trapný, ale já ho asi ještě v ničem neviděla. Nemáš překládat tak rychle. :P
A to je dobre, aspoň ho nebudeš chcieť. :D Tam si pokukuj po Princátku.
Obrázek
Ainny
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pát 04. led 2019 15:25:18

Ufon DQ píše:
pát 04. led 2019 12:43:06
Ainny píše:
pát 04. led 2019 10:18:03
A to je dobre, aspoň ho nebudeš chcieť. :D Tam si pokukuj po Princátku.
Princátko je Taji, Min-ho taky, Ouško je Ivuš, tak aspoň psychouš a Ha-neul, no... :D
Obrázek
Ivuse
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Ivuse » pát 04. led 2019 21:54:23

Čaute, děvčata!!!! :D
Tak a jsme tu minimálně tři!!!

Hned jak jsem to viděla, tak si říkám... "Jsem zvědavá nejvíc na Taecyeona... jak asi vypadá ta hora svalů teď po vojně?" A pak vidím dole, že: "Ouško je Ivuš"... děkuji, Ainny... ale ještě tak daleko jsme ve vztahu nepostoupili. :lol: :lol: :lol:

Ale v tom jiném slova smyslu... ANO! Těším se, až zase něco vezme! :D A z dalších pánů, herců, nejvíc na Ji Chan Wooka, Kim Soo Hyuna... OMO! On byl na vojně aj Soo Hyuk a Lee Joon? To jsem ani nevěděla! :D Na ně se těším taky! :D
Víte, že jsem hudební maniak... proto vás možná ani nepřekvapí, že úplně nejvíc mě zaujalo, že BigBang už to budou mít letos za sebou... to už uběhlo tolik času? Zdá se mi, že zatímco oni jsou všichni furt stejní... já jsem jediná, kdo stárne. :lol: :D Nevíte, jak to dělají? Ale teda ani Chan Hyuka jsem nezaznamenala, že tam je... těším se, co se ségrou vydají, až se vrátí!
Obrázek
Ainny
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pát 04. led 2019 22:04:38

Ivuse píše:
pát 04. led 2019 21:54:23
Šest a doufám, že nás bude víc, ale kdyby ne. Zamkneme se tu a vystačíme si. :lol:
Obrázek
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pát 04. led 2019 22:05:58

Ivuse píše:
pát 04. led 2019 21:54:23
Hned jak jsem to viděla, tak si říkám... "Jsem zvědavá nejvíc na Taecyeona... jak asi vypadá ta hora svalů teď po vojně?" A pak vidím dole, že: "Ouško je Ivuš"... děkuji, Ainny... ale ještě tak daleko jsme ve vztahu nepostoupili. :lol: :lol: :lol:
Ale teda ani Chan Hyuka jsem nezaznamenala, že tam je... těším se, co se ségrou vydají, až se vrátí!
Nazdar! :D :D
Ouško bude úplný netvor teraz. Chcelo by to nejaký akčňák, kde ukáže celú zásobu... svalov... :D Ale nadšenie z Chan Hyuka zdieľam tiež! Ségra bola chúďa sama. :D To potom nie je ono. Som fakt zvedavá, čo vezmú za role. Všetci. Čo sa týka Bigbangu - chudák Seungri... Už to čaká len jeho. :D Chlapi mu to dajú vyžrať.
Obrázek
Ivuse
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Ivuse » pát 04. led 2019 22:38:24

No, tak dobře... já jen, že tu nikdo nic nepíše. :lol: My si pokecáme i ve třech. :D

Ano, DQ! To by bylo hustý, kdyby hrál v nějakém akčňáku!!! :o Jo... Seungri... jsem si říkala, že on chudák si to pak oddře sám tam. :lol: :D Oni všichni zpátky a on chudě malé, nejmladší... tam bude trpět sám... není to od nich pěkné, že ho v tom nechají tak samotného.. hyungové jedni! :D :D
Obrázek
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pát 04. led 2019 22:51:19

Ivuse píše:
pát 04. led 2019 22:38:24
Ano, DQ! To by bylo hustý, kdyby hrál v nějakém akčňáku!!! :o Jo... Seungri... jsem si říkala, že on chudák si to pak oddře sám tam. :lol: :D Oni všichni zpátky a on chudě malé, nejmladší... tam bude trpět sám... není to od nich pěkné, že ho v tom nechají tak samotného.. hyungové jedni! :D :D
Ale pevne verím, že ten tam na vojne uzavrie toľko obchodných dohôd a získa toľko kontaktov, ktoré využije, keď ho odtiaľ zase vypustia... Ak nebude ten dva roky pred kamerami, tak sa potom pôjde pretrhnúť, keď ho pustia, aby sa pripomenul celému svetu. :D
Obrázek
Odpovědět