Hyorin v KBS - Prehnala to?

Třeba o počasí...
Ufon DQ
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Hyorin v KBS - Prehnala to?

Příspěvek od Ufon DQ » čtv 03. led 2019 23:06:05

Obrázek

Hyorin, ktorá bola donedávna členkou skupiny Sistar, ide teraz sólo vo vlastnej spoločnosti. Je úspešná a milovaná fanúšikmi, no spravila niečo, čím pár ľudí pobúrila. Na slávnostnom odovzdávaní cien stanice KBS totižto predviedla jednu zo svojich posledných noviniek, pieseň Dally, ktorá má veľmi sexy nádych. A proste Kórea... nevedeli to predýchať. Na výrazoch sledujúcich hercov bol jasne viditeľný šok z odevu, ktorý mala Hyorin na sebe a z toho, aký tanec na javisku predviedla. Niektorí diváci zabudli tlieskať, niektorí sa len pozerali s pootvorenými ústami a neverili vlastným očiam. Hyorin si pre toto vystúpenie odniesla veľa kritiky, no bola to úplne jej vina? Mala zmeniť choreografiu, alebo odev? KBS predsa vedeli, koho si pozvali do programu. Čo si o tom myslíte vy?
Obrázek
Ainny
Administrátor fóra
Obdržel poděkování: 3 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyorin v KBS - Prehnala to?

Příspěvek od Ainny » čtv 03. led 2019 23:12:02

To jako fakt? Nějak mi to připomíná Producenty, kde si IU v Music Bank sundala vršek a zůstala tam jenom v tílku nebo co to měla. :D
Obrázek
sharra
Udělil poděkování: 0

Příspěvek od sharra » pát 04. led 2019 9:29:06

No já nevím, ale mě spousta choreografií ženských skupin v Koreji připadá jako choreografie tanečnic u tyče v bordelu. Tož by mě zajímalo, co je tak vyvedlo z míry. A oblečené zas až tak taky nebývají.
Ainny
Administrátor fóra
Obdržel poděkování: 3 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ainny » pát 04. led 2019 10:15:00

sharra píše:
pát 04. led 2019 9:29:06
No já nevím, ale mě spousta choreografií ženských skupin v Koreji připadá jako choreografie tanečnic u tyče v bordelu. Tož by mě zajímalo, co je tak vyvedlo z míry. A oblečené zas až tak taky nebývají.
Zaříznuté kalhotky? :roll:
Obrázek
sharra

Příspěvek od sharra » pát 04. led 2019 11:47:04

To je myšlen ten kostým na té fotce? Nepřipadá mi to nijak vybočující z toho, jak bývají oblečené při vystoupeních. Což je diametrálně odlišné od seriálů. Tam v kabátě i spí.
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pát 04. led 2019 12:35:23

Je veľa takých piesní s choreografiou, akoby robili reklamu na bordel, ale KBS stanica často takéto materiály zakazuje, preto ich to podľa mňa prekvapilo. Nečakali to. Dally je pieseň, kde sa pri tej choreografii rada váľa Hyorin po zemi. Ľuďom to prišlo pri tej udalosti nevhodné. A tu boli oceňovaní práve herci. Ktorí, ako hovoríš i ty, majú v scenári celkom iné správanie.
Obrázek
JacobSteven

Příspěvek od JacobSteven » pát 04. led 2019 20:11:09

Hlavne chyba je teda u KBS, že zjavne ju pozvali bez toho aby vedeli čo predvedie, v akom oblečení prípadne, čiže tým pádom typujem, že išli podľa popularity skôr. Čiže viacmenej si za to môže podľa mňa KBS, ak ešte aj k tomu takéto materiály často zakazuje tak zjavne spravili niekde/niekto chybu.
:D
Ufon DQ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ufon DQ » pát 04. led 2019 20:38:53

JacobSteven píše:
pát 04. led 2019 20:11:09
Hlavne chyba je teda u KBS, že zjavne ju pozvali bez toho aby vedeli čo predvedie, v akom oblečení prípadne, čiže tým pádom typujem, že išli podľa popularity skôr. Čiže viacmenej si za to môže podľa mňa KBS, ak ešte aj k tomu takéto materiály často zakazuje tak zjavne spravili niekde/niekto chybu.
Súhlasím. Môžu si za to KBS. Alebo sa snažia pomaly lámať tie ľady? Búrať pomaly tie predsudky, ktoré v sebe majú? Ťažko povedať, prečo si vybrali práve Hyorin a práve túto jej skladbu. Odev bol zjavne na nej. Lenže sa zdá, že Hyorin nie je jedná, ktorá zažíva podobnú kritiku, hoci pre stanicu KBS z toho bolo veľké haló.

Ale napríklad Hwasa zo skupiny Mamamoo si nedávno odniesla pre svoj odev taktiež dávku kritiky.
Obrázek
Letex asi nevedelo prekusnúť veľa ľudí. V poslednej dobe je čoraz viac odvážnejších speváčok. Osobne si myslím, že je za tým hlavne Hyuna, pretože tá spravila niečo, čo spôsobilo rozruchu naozaj veľa.

Obrázek Tá vystupovala v podprsenke po tom, čo si na javisku vyzliekla tričko a sama sa vyjadrila, že sa na javisku cíti najkrajšia, tak prečo by sa mala obmedzovať? Zaujímalo by ma, kedy nastane ten moment, že to už nebudú riešiť. Čo bude tým momentom? Sama mám určité predsudky, ale len v tom ohľade, že na takéto veci je správne miesto a čas. KBS asi nebolo práve ono...
Obrázek
JacobSteven

Příspěvek od JacobSteven » pát 04. led 2019 21:54:18

Normálne stavím, sa, že určite je o takýchto veciach aj dosť bulvárnych článkov, zároveň prehnaných ako u nás na Slovensku, kedy je názov dosť prehnaný a pritom pri pohľade na fotku to nie je až také zlé.
Taktiež zaujímalo by ma, či ľudia si predstavujú, že budú tancovať v nejakom napríklad nepohodlnom oblečení, najlepšie nejaké dlhé rifle a k tomu najlepšie asi rolák až po krk :lol:, ako ono predsa treba k niektorým choreografiám takéto oblečenie, zároveň ako to povedať tým sa aj prezentujú, alebo ako by som to povedal, proste osobne pokiaľ niečo takéto vyzývavé oblečenie tak fajn, ale len do tej miery kedy to už naozaj nepresahuje také oblečenie, že to patrí skôr už na obsah pre dospelých :D
:D
Ivuse
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Ivuse » pát 04. led 2019 22:53:36

Například zrovna Hwasa je sexbomba sama o sobě, ta nepotřebuje takové kostýmy, aby si to o ní lidé myslely... ta je sexy aj v roláku a riflích. :lol: To, do čeho ji navlíkli na MAMA 2018 v Japonsku... bylo laciné a ne sexy.
Neříkám to proto, že jsem žena a radši se dívám na chlapi. :lol: (Protože upřímně... u ní o své orientaci pochybuju dost často! :D :D) U chlapů je mi taky příjemnější (a přijde mi to mnohem víc sexy!), když na pódiu mají třeba jen mírně rozhalenou košili... nebo jim občas vykoukne břicho... než když ze sebe to tričko servou někdy na konci písničky. Nedají vůbec žádný prostor na fantazii, když všechno odhalí! :D
Hyorin jinak působí o něco umírněněji oproti tomu červenému, latexovému, monstróznímu oblečku, který si stylisté očividně vypůjčili z nějakého stript baru. :lol:
Obrázek
Odpovědět