Jealousy Incarnate

Jaké znáte? Na co se těšíte?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ainny
Administrátor fóra
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 03. led 2019 19:12:20
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x
Kontaktovat uživatele:

Jealousy Incarnate

Příspěvek od Ainny » čtv 04. črc 2019 19:07:36Hodně povedená záležitost, sice se tam našla slabá chvilka, ale po jejím skončení byl Jo Jung-suk takový, jakého ho mám nejraději, takže ji mile ráda odpouštím. A musím říct, že i zvolené téma bylo excelentní o rakovině prsu u mužů se málo mluví i u nás, takže i v tomhle ohledu jde rozhodně o průkopnické dílo. Když si k tomu připočtete parádní české titulky, tak se vám dostane 24 dílů smíchu i trochu toho pláče. Velké plus dá seriálu i překlad písniček, které dokonale doplňují děj a přibližují nekorejsky mluvícímu divákovi pocity hlavních hrdinů.

Video níže je z natáčení scény, u které jsme se s Sharrou smály snad nejvíc. Gong Hyo-jin v ní byla úžasná, i když na videu jde hlavně o pány.

Obrázek
Deviian
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05. led 2019 20:07:25
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Re: Jealousy Incarnate

Příspěvek od Deviian » čtv 26. zář 2019 18:03:00

Dnes jsem náhodou narazil na nové drama When the Camellia Blooms. Me překvapení bylo, že tam hraje Gong Hyo-jin. V Jealousy Incarnate, Master's Sun a The Greatest Love byla vynikající. Prozatím mám zkouknutý pouze první a celou dobu jsem se bavil, jen mě šokoval konec prvního dílu.

Odpovědět